IPR 2014-2015

A Kántorjánosi Csicsergő Óvoda az Emberi Erőforrások  Minisztériuma által kiírt önkormányzati fenntartású óvodák támogatási komponens cimű pályázati felhívásra készített "Ismét együtt a Kántorjánosi Csicsergőkért" nyert pályázata által a következő programok kerültek megszervezésre:
Gyermeknap a Csicsergőknél; Nemzeti összetartozás napja júniusi forgatag; Nyárköszöntő a csicsergőknél; Családinap; Őszi Csicsergő napok I.; Szépkorúak köszöntése; Kirándulás a nyíregyházi Vadasparkban; Őszi Csicsergő napok II.; Mesedélután; Színházlátogatás; Egészségnap; Játszóházak/játékdélutánok; Mikulásjárás; Téli Csicsergő napok II.; Karácsonyi ünnepség; Magyar kultúra napja; Farsangi mulatságok; Télbúcsúztató.
 Projekt időtartama: 2014. 05. 16. - 2015. 02. 28.